Balcer’s injury overshadows Zurich Lions’ approach to the Swiss Champions Cup

--

Latvian forward Rūdolfs Balcers was injured in the fifth game of the final of the Swiss Hockey League (NL) on Thursday, while his Zurich “Lions” beat “Lausanne” represented by Ronald Kēniņš at home with the result 3:0 (0:0, 2:0, 1:0). “, coming one win away from the championship title.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 3-2 “Lions” labā.

[–>

Balcers līdz traumas gūšanas brīdim nospēlēja četras minūtes un trīs sekundes, izpildot vienu metienu pa vārtiem un tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta. Ķēniņš desmit minūšu un 59 sekunžu laikā bloķēja vienu metienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

[–>

Spēles pirmajās 37 minūtēs vārti netika gūti, bet tad cīrihieši ar 51 sekundes starpību panāca 2:0. Vispirms ripa pēc Juho Lammiko metiena no lozanniešu vārtsarga nonāca vārtos, bet pēc tam precīzu metienu no tuvas distances izpildīja Vincencs Rorers.

[–>

59 sekundes pirms finālsvilpes Džastins Zīgrists meta ripu tukšos vārtos un pielika punktu mājinieku uzvarai.

[–>

Pusfinālā “Lions” ar 4-0 pieveica “Zug”, bet “Lausanne” ar 4-1 – “Fribourg-Gotteron”.

[–>

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas “Servette”, kas finālsērijā ar 4-3 pieveica “Biel-Bienne”.

[–>

Savukārt Zviedrijas elites līgā (SHL) uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli finālsērijas trešajā mačā, kurā Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK svinēja panākumu un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-1.

[–>

Engelholmā notikušajā mačā AIK uzvarēja ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 2:1).

[–>

Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Ābolam izcīnot ripu pie laukuma malas, “Rogle” uzbrukumu noslēdza ar precīzu metienu – 2:2. Pāris minūtes vēlāk AIK atgriezās vadībā.

[–>

Ābols šajā cīņā uz ledus bija 16 minūtes un 37 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 12 no 22 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1. Dzierkalam bija piecas sekundes lielāks spēles laiks un neitrāls lietderības koeficients, latvietim citās statistikas ailēs neatzīmējoties.

[–>

“Rogle” pusfināla sēriju pārvarēja, visās četrās spēlēs uzvarot pērnā gada čempioni Vekšes “Lakers”, bet Šellefteo AIK ar 4-3 bija pārāka pār Gēteborgas “Frolunda”.

[–>

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes “Lakers”, kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.

Follow “Delfi” also on Instagram or YouTube profile – join to learn the most important and interesting things first!

The content of the publication or any part of it is protected by copyright within the meaning of the Copyright Law, and its use without the permission of the publisher is prohibited. Read more here