The threat of a Russian attack is uncomfortably high. Interview with the Chancellor of the Ministry of Estonia

The threat of a Russian attack is uncomfortably high. Interview with the Chancellor of the Ministry of Estonia
The threat of a Russian attack is uncomfortably high. Interview with the Chancellor of the Ministry of Estonia
--

If Ukraine loses the war, we will have to do much more than now and defense costs for Estonian citizens will be significantly higher, says Estonian Ministry of Defense chancellor (vice minister – ed.).

Rūpīgs, prasīgs, spēj iedziļināties. Tiešs. Patiesi sevi veltījis darbam. Zina, prot un grib darīt. Nekad nerunā tukšu un nav mierā, ja kāds cits muld vai “zelē”. Tā mēdz raksturot Igaunijas Aizsardzības ministrijas kancleru Kusti Salmu (Kusti Salm, 39), kura ietekme uz Igaunijas drošības politiku un valsts aizsardzības attīstību lielā mērā ir neredzama, taču neiedomājami liela, neskatoties uz to, ka uz skatuves kāpt viņš netiecas.

[–>

Politiķiem patīk runāt, ka Igaunija vēl nekad nav bijusi tik labi aizsargāta kā tagad. Jūs esat teicis, ka drošības situācija Eiropā vēl nekad nav bijusi tik slikta. Cik bieži ministrs jums teicis, ka nedrīkst biedēt cilvēkus?

[–>

Esmu dzirdējis gan, ka “musināt te uz karu”. Cilvēki, kas tā runā, piedēvē tiem, kas runā publiski, viduslaiku mācītāja tēlu. It kā kāds, kas runā no kanceles, piešķirtu lietām nozīmi. Patiesībā Igaunijas cilvēki gluži adekvāti izprot situāciju. Tas nav tas, par ko es uztraucos.

[–>

Mēs un aizsardzības spēki neesam nekādi kara blogeri. Mūsu uzdevums nav meklēt patiesību par šodienas notikumiem un cirst to vēstures grāmatā. Mūsu darbība koncentrējas uz to, kas notiks rīt.

To continue reading, purchase a subscription.

Follow “Delfi” also on Instagram or YouTube profile – join to learn the most important and interesting things first!

The content of the publication or any part of it is protected by copyright within the meaning of the Copyright Law, and its use without the permission of the publisher is prohibited. Read more here


The article is in Latvian

Tags: threat Russian attack uncomfortably high Interview Chancellor Ministry Estonia

-

PREV Timber from Belarus still enters Lithuania and other EU countries, the study concluded
NEXT A decision that will enrage manganese ore kissers. Also passive…