A gamble for one, a life saver for another. What professional sports stars look for in a marathon

A gamble for one, a life saver for another. What professional sports stars look for in a marathon
A gamble for one, a life saver for another. What professional sports stars look for in a marathon
--

Karolīna Vozņacki, Matss Vīlanders un Amēlija Moresmo. Marks Mesjē, Maikls Ouens un Zdeno Hāra. Heiki Kovalainens, Jarno Trulli un Džensons Batons. Viņu ir daudz un top arvien vairāk! Skriešana un maratona distance kā tā kronis kļuvusi par jaunā laikmeta modes lietu arī sporta zvaigžņu vidū, tiesa – ne visiem tas ir vienkārši pašapliecināšanās, brīvā laika vai izaicinājuma forma. Stāsti atšķiras.

[–>

Vankūveras olimpiskajam čempionam bobslejā Stīvam Mesleram tas bija dzīvības un nāves jautājums. Profesionālam atlētam nav sarežģītāka izaicinājuma kā brīdis, kad zaudē ierasto rutīnu – grafiku, kalendāru, mērķtiecību, uzdevumus. Un līdzi ar tiem milzīgu daļu savas identitātes. Kad atkal no nulles jāmeklē atbildes, kas esi un kurp dodies. Diemžēl daudzi profesionālie atlēti ar šo dzīves pavērsienu tā arī nespēj tikt galā, un bobslejisti nav izņēmums. “New York Times” apkopotā aina ir vairāk nekā skarba – 2017. gadā olimpisko čempionu četrinieka pilots Stīvens Holkombs tika atrasts miris pēc miega zāļu un alkohola pārdozēšanas. Viņam bija 37. Holkomba komandas biedrs Pavls Jovanovičs 2020. gadā pakārās ģimenei piederošajā darba instrumentu veikalā. Pirms desmit gadiem cīņā ar mentālajām problēmām padevās Adams Vudss, bet deviņdesmitajos gados sev dzīvību atņēma arī Treviss Bels. Arī viņi abi savulaik bijuši ASV izlases bobslejisti.

[–>

Un tad ir Meslers, kurš pēc Vankūveras spēlēm dzīvē burtiski apmaldījās un no malas vēroja notiekošo ar draugiem – apbērējot vienu pēc otra, un saprotot, ka atrodas uz tās pašas taciņas.

To continue reading, purchase a subscription.

Follow “Delfi” also on Instagram or YouTube profile – join to learn the most important and interesting things first!

The content of the publication or any part of it is protected by copyright within the meaning of the Copyright Law, and its use without the permission of the publisher is prohibited. Read more here


The article is in Latvian

Tags: gamble life saver professional sports stars marathon

-

NEXT The Spanish ACB league club has made an offer to Timma – Basketball – Sportacentrs.com